Upravit stránku

Tomáš je dokonalým profesionálem. Kromě výtečné hry na klavír se věnuje také zpěvu. O jeho kvalitách hovoří řada ocenění v pěveckých soutěžích. Jako hudební skladatel scénické hudby spolupracuje s J.A.Pitínským a dále studuje obor „Muzikologie“ v Olomouci. Roku 2016 získal druhé místo v celostátní soutěži Pianista roku v Praze. Tento rok také reprezentoval společnost PETROF s nástrojem P 173 Breeze na olympiádě v Rio de Janeiru.

Tomáš Jeřábek se vyučil nejprve hře na klavír a poté vystudoval obor „Uměleckořemeslná stavba varhan“ v Krnově. Byl stážistou varhanářských firem Hermann Eule, Remy Mahler, Bruno Dilenseger a Harisson & Harisson a stal se uměleckým poradcem závodu Rieger-Kloss. S firmou navštívil libanonský Beirut a čínský Tjan-Jin, kde hrál celovečerní improvizační koncerty na mistrovské nástroje Marcussen a Rieger-Kloss. Roku 2011 založil varhanářskou firmu, se kterou působí v České republice i zahraničí.

Osobní stránky umělce

1

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti