Upravit stránku

Ren Congcong se začala učit na klavír ve čtyřech letech u slavného dirigenta Jin Chenghua a poté u Guan Changxin. Již v mladém věku excelovala v řadě soutěží: Hope Cup, kde získala první místo, Heintzman Cu, odkud si odnesla nejvyšší ocenění, Xinghai Cup (profesionální skupina), kde skončila na druhém místě a Hong Kong Open, kde získala první místo. Během střední školy získala plné stipendium na hudební škole Eastman ve Spojených státech a hudební škole Schubert v Rakousku.

V roce 2005 studovala na Hannover University Of Music, Drama And Media a poté Hudební Akademii ve městě Kassel v Německu. Během studií byla pozvána německou společností World Classic Performance Company (Světová třída) a SMC Economic group ve Vídni, aby se stala smluvní interpretkou. Zároveň hrála pro mnoho světově uznávaných symfonických orchestrů (Českomoravský symfonický orchestr, Německý symfonický orchestr Hannover, Norský symfonický orchestr aj.). Díky těmto zkušenostem získala chválu od hudebníků a médií ze všech možných oblastí. Během studia získala stipendium Yamaha Music Foundation of Europe (YMFE). Po absolvování mnohokrát hrála na klavír ve velkých koncertních síních a velkých divadlech. V roce 2013 se zúčastnila novoročního koncertu v Langfang v provincii Hebei. V roce 2012 vystoupila s Pekingským Filharmonickým orchestrem se skladbou Yellow River Piano concerto v Pekingské koncertní síni. V roce 2014 hrála sólo na univerzitě Čching-chua na hudebním koncertu Weimin Meng „Complete Bach“ a měla velký ohlas.

Nyní se zabývá hudebním vzděláváním, založila "Hudební studio Cong Cong" a zaměřila se na školení špičkových mladých profesionálních klavíristů. Její žáci dosahují vynikajících výsledků v mezinárodních i domácích soutěžích. Získali první cenu na Singapurské mezinárodní klavírní soutěži, zlatou medaili na mezinárodní klavírní soutěži Chopin-Gesellschaft Hannover v Německu, první cenu na mezinárodní klavírní soutěži Theodor Leschetizky v Hamburku Německo. Ren byla také porotkyní na mezinárodní klavírní soutěži Santa Cecilia v Portugalsku. Je uznávanou hudebnicí na sociálních sítích, má 318 000 odběratelů na TikToku a 137 000 fanoušků Wotobuy. Jedno z jejích videí má přes 20 milionů zhlédnutí.

1

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti