Upravit stránku

Tento francouzský klavírista s českými kořeny skládá a improvizuje hudbu na základě emocí, které ho každodenně obklopují. Jeho české dědictví se promítlo především při tvorbě bestsellerového alba "Slow Down", které kromě CD nechal zvěčnit na modré vinyly v Loděnici - nejstarší a největší vinylové továrně na světě. Skladby alba „Slow Down“ přednesl poprvé živě na Českém velvyslanectví v Paříži v rámci slavnostního ceremoniálu při příležitosti nástupu nového ambasadora Petra Druláka.

Thomas začal s hrou na piano ve 2 letech. V 10 letech navštěvoval velmi unikátní francouzský školní program s konzervatoří Rueil Malmaison, kde hudba stojí v centru vzdělání. Absolvoval také kurzy jazzu s Eliem MAALOUFEM. Jeho tvorbu ovlivnili hlavně Claude Debussy, Erik Satie a Keith Jarret. Procestoval více jak 25 zemí, což má také bezpochyby vliv na jeho hudební vystoupení.

Osobní stránky umělce

(c) Margot Montigny
1

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti