Upravit stránku

Společnost PETROF se nesoustředí pouze na výrobu a prodej hudebních nástrojů. Jejím cílem je také rozvoj kultury a podpora hudebního vzdělávání. Proto vznikl projekt, který má podpořit kulturní dědictví a vyzvednout hodnoty slavné české rodiny Petrofů.

V roce 2017 jsme přímo v areálu továrny PETROF, na ploše 1600 m2, otevřeli kulturní centrum PETROF Gallery. Nové místo pro vaše setkávání vzniklo rekonstrukcí staré výrobní haly, jejíž součástí byly v minulosti například intonérské kabiny a donedávna sloužila především jako skladový prostor.

Naleznete zde jeden z největších a nejmodernějších pianosalonů ve střední Evropě, prostornou víceúčelovou halu se špičkovou akustikou a hudební kavárnu se samohrajícím klavírem, která zajišťuje skvělou atmosféru a dokonalé pohodlí každého hosta.

Kulturní centrum PETROF Gallery nabízí své prostory k pronájmu. Uspořádejte svou akci v srdci továrny největšího výrobce akustických klavírů a pianin v Evropě. Své prostory umíme přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům.

Jedinečný projekt PETROF Gallery získal titul Stavba roku Královéhradeckého kraje 2018 a v celostátní soutěži Stavba roku 2018 obdržel Zvláštní cenu časopisu Stavebnictví.

V roce 2019 se v čínském Xi´anu otevřela druhá PETROF Gallery, která následuje filozofii svého hradeckého dvojčete.

www.petrofgallery.cz

Průběh stavby

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti