Upravit stránku

Hradecká PETROF Gallery má v Číně dvojče.

V sobotu 1. 6. 2019 se v čínském Xi´anu slavnostně otevřela veřejnosti PETROF Gallery č. 2.
Její oficiální označení je PEGA_002 a jedná se tak o druhou PETROF Gallery na světě. Tu první najdete v Hradci Králové, domovském městě firmy PETROF.

Otevření proběhlo za účasti prezidentky firmy PETROF Zuzany Ceralové Petrofové, Kláry Jurčové z české ambasády v Pekingu a řady vysoce postavených zástupců čínských hudebních institucí, zejména konzervatoří.

Při této slavnostní příležitosti byli do volného sdružení umělců PETROF Art Family přivítáni dva noví členové: klavírista Richard Pohl s manželkou, čínskou sopranistkou Xingxing Wang.

PETROF Gallery v Xi´anu následuje filozofii svého hradeckého sourozence: jedná se o místo, kde se lidé mohou setkávat nad šálkem dobré kávy a hrát na nástroje značky PETROF i všech ostatních značek PETROF Brand Family.

Čínské město Xi´an je jedním z nejstarších čínských měst. Jeho historie sahá až do 11. století před naším letopočtem. Město pravděpodobně nejvíce proslavil nález Terakotovy armády v roce 1974.

Věříme, že se nová PETROF Gallery stane pro obyvatele Xi´anu oblíbeným a vyhledávaným místem, stejně jako tomu je v Hradci Králové.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti