Upravit stránku

Staňte se součástí petrofu

Dosažené úspěchy obchodní značky PETROF skýtají důvod k oprávněné hrdosti každého, kdo je součástí našeho týmu. Využijte příležitosti přidat se k nám a pracovat u největšího výrobce akustických pian v Evropě. Práce u nás možná není pro každého. Je ale pro všechny, kteří se nebojí tvrdě pracovat a pokračovat v poctivém řemeslu a rodinné tradici. Podívejte se, koho právě hledáme.

Hledáme...

V případě zájmu o některou z pozic, prosíme, zavolejte na naše personální oddělení na číslo +420 495 712 160 nebo zašlete životopis na e-mail: kapitolova@petrof.com.

  • Modelář - požadujeme praxi v oboru modelář, schopnost číst technickou dokumentaci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a smysl pro efektivní práci
  • Manažer části výroby / technik / technolog - požadujeme maturitu v jakémkoliv technickém směru (vč. oborů chemických), ochotu k manuální práci, schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti, trpělivost, důslednost, řidičský průkaz sk. B
  • Obsluha CNC - požadujeme dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnou kontrolu a měření dílů, znalost práce s PC, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, vzdělání v oboru truhlář a zkušenost s prací na CNC - výhodou. Podmínkou je chtít v životě něco dokázat a získat nové zkušenosti.