Upravit stránku

Staňte se součástí petrofu

Dosažené úspěchy obchodní značky PETROF skýtají důvod k oprávněné hrdosti každého, kdo je součástí našeho týmu. Využijte příležitosti přidat se k nám a pracovat u největšího výrobce akustických pian v Evropě. Práce u nás možná není pro každého. Je ale pro všechny, kteří se nebojí tvrdě pracovat a pokračovat v poctivém řemeslu a rodinné tradici. Podívejte se, koho právě hledáme.

Hledáme...

V případě zájmu o některou z pozic, prosíme, zavolejte na naše personální oddělení na číslo +420 495 712 160 nebo zašlete životopis na e-mail: kapitolova@petrof.com.

  • Technolog / technik - požadujeme maturitu technického směru, zručnost, schopnost pracovat v týmu, dovednost určit efektivní a správnou technologii na svěřeném úseku, trpělivost, důslednost a řidičský průkaz sk. B.
  • Truhlář do výroby pian i zakázek - požadujeme praxi se samostatnou realizací a výrobou zakázkových interiérů a podobných činností nebo praxi v oboru truhlář a schopnost umět číst technickou dokumentaci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti