Upravit stránku

Staňte se součástí petrofu

Dosažené úspěchy obchodní značky PETROF skýtají důvod k oprávněné hrdosti každého, kdo je součástí našeho týmu. Využijte příležitosti přidat se k nám a pracovat u největšího výrobce akustických pian v Evropě. Práce u nás možná není pro každého. Je ale pro všechny, kteří se nebojí tvrdě pracovat a pokračovat v poctivém řemeslu a rodinné tradici. Podívejte se, koho právě hledáme.

Hledáme...

  • Programátor CNC 5 os / Obsluha CNC 5 os - požadujeme střední odborné vzdělání s výučním listem a maturitou nebo maturitou bez vyučení, vyšší odborné vzdělání, praxi se samostatným programováním CNC 5 os min. 3 roky, znalost PC, cadové 2D - 3D programy, Inventor 3D, čtení technické dokumentace, smysl pro efektivitu postupů a práce, spolehlivost, nutná pečlivost, ŘP sk. B.
  • Truhlář - požadujeme výuční list v oboru truhlář, manuální zručnost, práce na dřevoobráběcích strojích, montážní práce
  • Intonér, ladič (možnost zapracování) - požadujeme velmi dobrý hudební sluch, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B
  • Klavírník - nutná znalost výroby pianin/klavírů
  • Pracovník sesazení pianin – požadujeme manuální zručnost

V případě zájmu o některou z pozic, prosíme, zavolejte na naše personální oddělení na číslo +420 495 712 160 nebo zašlete životopis na e-mail: kapitolova@petrof.com.