Upravit stránku

Staňte se součástí petrofu

Dosažené úspěchy obchodní značky PETROF skýtají důvod k oprávněné hrdosti každého, kdo je součástí našeho týmu. Využijte příležitosti přidat se k nám a pracovat u největšího výrobce akustických pian v Evropě. Práce u nás možná není pro každého. Je ale pro všechny, kteří se nebojí tvrdě pracovat a pokračovat v poctivém řemeslu a rodinné tradici. Podívejte se, koho právě hledáme.

Hledáme...

V případě zájmu o některou z pozic, prosíme, zavolejte na naše personální oddělení na číslo +420 495 712 160 nebo zašlete životopis na e-mail: kapitolova@petrof.com.

  • Truhlář do výroby pian i zakázek - požadujeme praxi se samostatnou realizací a výrobou zakázkových interiérů a podobných činností nebo praxi v oboru truhlář a schopnost umět číst technickou dokumentaci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.
  • Mechanik klávesových hudebních nástrojů - požadujeme výuční list nebo znalost pianin a klavírů, manuální zručnost.
  • Lakýrník - požadujeme praxi a dovednosti při práci se stříkací pistolí při nanášení nátěrových hmot, alespoň nějaké zkušenosti s prováděním náročných povrchových interiérových úprav – například vysoké lesky na nábytku atd., pečlivost a spolehlivost.
  • Obsluha CNC 5 OS - požadujeme vyučení v oboru truhlář a/nebo praxi v oboru, orientaci ve výkresové dokumentaci a zacházení s měřidly, znalost práce na pile a hoblovce, chuť se učit novým věcem, ochotu střídavě pracovat v prodloužených odpoledních směnách.
  • Programátor CNC 5 OS - požadujeme dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci, samostatnou kontrolu a měření dílů, znalost práce s PC, samostatnost, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, vzdělání v oboru truhlář a zkušenost s prací na CNC - výhodou. Podmínkou je chtít v životě něco dokázat a získat nové zkušenosti.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti