Upravit stránku

Staňte se součástí petrofu

Dosažené úspěchy obchodní značky PETROF skýtají důvod k oprávněné hrdosti každého, kdo je součástí našeho týmu. Využijte příležitosti přidat se k nám a pracovat u největšího výrobce akustických pian v Evropě. Práce u nás možná není pro každého. Je ale pro všechny, kteří se nebojí tvrdě pracovat a pokračovat v poctivém řemeslu a rodinné tradici. Podívejte se, koho právě hledáme.

Hledáme...

V případě zájmu o některou z pozic, prosíme, zavolejte na naše personální oddělení na číslo +420 495 712 160 nebo zašlete životopis na e-mail: kapitolova@petrof.com.

  • Baristka / barista v PETROF CAFÉ - požadujeme praxi v oboru barista/baristka nebo příbuzném výhodou, příjemné vystupování, komunikativnost, spolehlivost, časovou flexibilitu a ochotu učit se novým věcem.
  • Technolog / technik - požadujeme maturitu technického směru, zručnost, schopnost pracovat v týmu, dovednost určit efektivní a správnou technologii na svěřeném úseku, trpělivost, důslednost a řidičský průkaz sk. B.
  • Elektrikář - požadujeme splnění podmínky vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6 pracovník znalý s vyšší kvalifikací (pro samostatnou činnost), umění číst v el. dokumentaci, dovednost samostatně opravit elektro instalace strojů či ručního nářadí.
  • Truhlář do výroby pian i zakázek - požadujeme praxi se samostatnou realizací a výrobou zakázkových interiérů a podobných činností nebo praxi v oboru truhlář a schopnost umět číst technickou dokumentaci, samostatnost, spolehlivost, pečlivost.
  • Obsluha CNC 5 OS - požadujeme vyučení v oboru truhlář a/nebo praxi v oboru, orientaci ve výkresové dokumentaci a zacházení s měřidly, znalost práce na pile a hoblovce, chuť se učit novým věcem, ochotu střídavě pracovat v prodloužených odpoledních směnách.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti