Upravit stránku

Ačkoliv jsou dvorním artiklem společnosti PETROF klavíry a pianina, na přání zákazníka jsme schopni vyrobit ze dřeva téměř cokoliv. V rámci divize PETROF Design u nás vznikají luxusní interiéry domů, letadel i jachet, palubní desky aut, akustické panely do koncertních sálů i solitéry, jako jsou například kazety ve vysokém lesku, humidory a podobně. Díky tomu mohou i lidé mimo hudební svět pocítit radost z výsledků práce našich zručných řemeslníků.

“Lákalo nás umožnit pocítit radost z výrobků našich řemeslníků i lidem mimo hudební svět. Proto vznikla nová divize PETROF Design.”

Zuzana Ceralová Petrofová
Prezidentka firmy PETROF


Prohlédněte si několik našich realizací nebo navštivte www.petrofdesign.cz


ČSOB Hradec Králové

Projekt nové administrativní budovy ČSOB v Hradci Králové nás zaujal především svou nadčasovostí a důrazem na udržitelnost. Když jsme dostali příležitost být jeho součástí, byla to pro nás velká pocta a výzva zároveň.
Budovu jsme vybavili dýhovanými akustickými panely, které jsou výrazným estetickým i funkčním prvkem celého interiéru. Z naší dílny pochází také kruhový recepční pult ve vstupní hale.

Kuchyň Hradec Králové

Tento projekt kuchyně na míru jsme zrealizovali na základě zákazníkova vlastního návrhu.
Snahou bylo pomocí použitých exkluzivních materiálů a tvarosloví jednotlivých funkčních prvků spojit ducha prvorepublikové vily s moderním pojetím designu a současnými technologickými možnostmi. Celý prostor vyniká zejména celou řadou sofistikovaných detailů.

Pekařství Hradec Králové

Pro nově otevřené pekařství v centru Hradce Králové jsme vyrobili prodejní pult ve tvaru rohlíku, stojany na pečivo a posezení. Použili jsme dubové dřevo, které je dokončeno olejovoskem. Hodnotu celého interiéru dotvořila vůně čerstvě upečeného chleba a spokojení zákazníci.

Rezonátor na mobil

Pasivní zesilovač zvuku určený pro mobilní telefony je vyroben ze stejného materiálu, ze kterého vyrábíme i ozvučné desky pro piana, tedy z rezonančního smrku. Toto vysoce kvalitní, pomalu rostlé dřevo, se vyznačuje schopností zesilovat zvuk bez zkreslení. Rezonátor potěší především hudební nadšence, kteří se rádi obklopují přírodními materiály a fascinují je akustické vlastnosti dřeva, stejně jako nás.

Solitéry

V rámci PETROF Design jsme kromě celých interiérů schopni navrhnout a vyrobit i samostatné menší kusy nábytku a další doplňky. Ať už se jedná o luxusní šachové soupravy, exkluzivní humidory, kazety ve vysokém lesku nebo cokoliv jiného, naše vývojové oddělení je vám připraveno vyjít maximálně vstříc.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti