Upravit stránku

Obchodní a kulturní centrum PETROF Gallery se nyní pyšní titulem Stavba roku 2018 Královéhradeckého kraje. 

Slavnostní vyhlášení výsledků 15. ročníku Stavby roku se konalo 27.11.2018 ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové. O titul se v letošním ročníku ucházelo 13 staveb. Vítězem se stala budova PETROF Gallery.

Cílem vybudování obchodního a kulturního centra PETROF Gallery bylo podpořit kulturní a společenský rozvoj regionu, podílet se na hudebním vzdělávání a také šířit dobré jméno firmy PETROF. Pro naplnění tohoto cíle a uspokojování potřeb všech zákazníků a návštěvníků slouží největší showroom s piany ve střední Evropě, hudební kavárna a víceúčelová hala.

Generálním dodavatelem stavby PETROF Gallery byla společnost STATING s.r.o. pod vedením Ing. Pavla Hurycha. Autorem projektu je Ing. Janis Vlachopulos a Ing. Arch. Vladimír Lavrík ze společnosti ADONIS PROJEKT, spol. s r.o.

„Pozoruhodné a originální svým architektonickým pojetím a technickým provedením, skvěle začleněné do okolního prostředí. To jsou stavby, které jsou přihlášené do soutěže. Těší mne, že jich v našem kraji každoročně vzniká tolik a věřím, že svým dílem k tomu přispívá také tato soutěž,“ říká hejtman Jiří Štěpán, který předával ocenění.

Zdroj: Krajský úřad Královéhradeckého kraje [online]

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti