Upravit stránku

Unikátním projektem, který jsme letos realizovali v rámci divize PETROF Design, byla přestavba starého a již nenaladitelného pianina z roku 1910 na pianobar.

Z původního nástroje jsme se snažili zachovat co nejvíce původních částí a najít pro ně nový účel. Díky tomu vzniklo několik zajímavých designových prvků. Straničky v pravé části slouží spolu s mechanikovou lištou jako držák lahví, který s policí opticky rozděluje horní prostor baru. Horní rámeček s řezbami je posunutý tak, aby tvořil záda baru a zámková lišta ohraničuje prostor pro manipulaci s alkoholem. Horní prostor baru je doplněn držákem na sklenice, který je umístěný na spodní straně víka.

Spodní rámeček je rozříznutý a slouží jako dvířka, která otevírají prostor, do kterého je možné uložit skleničky a lahve do polic. V tomto místě vidíme i původní rezonanční desku. Třešničku na dortu tvoří pedály, které slouží jako ovládání osvětlení. Pianobar má novou matnou povrchovou úpravu. Dýha použitá na policích je etimoe. Při renovaci povrchové úpravy byly nalezeny původní intarzie, které jsme zachovali a nyní je najdete na vzpěrách.

 

Autorem celého projektu pianobaru je naše oddělení vývoje, které jej zpracovalo na základě konkrétní zakázky pro soukromého zákazníka.
Výsledkem je originální kus nábytku, který přiláká pozornost každé návštěvy.

STAV PŘED

1

PO PŘESTAVBĚ

1

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti