Upravit stránku

Zkušení mistři společnosti PETROF dokáží oprášit slávu a krásu starých akustických nástrojů. Nabízíme vám jejich služby, kterými vzdáváme hold práci a umu našich předků. Máme mnohaleté zkušenosti s výrobou klavírů a pianin, díky nimž vám zaručujeme perfektní řemeslné zpracování a použití těch správných materiálů. Odborné renovace pian provádíme s citem, abychom nenarušili původního ducha nástroje, ale naopak podtrhli jeho výjimečnost.

Jak probíhá renovace

V první fázi musíme vždy nástroj obhlédnout. Jen tak zjistíme, v jakém je stavu a co vše bude nutné opravit nebo jaké díly vyměnit. Pro začátek vás poprosíme o zaslání fotografií. Abychom však mohli odhadnout rozsah renovace a její přibližnou cenu, nástroj si přijede prohlédnout náš specialista.

Po důkladné prohlídce nástroje vám naši odborníci navrhnou vhodné řešení včetně předběžného cenového odhadu. Jakmile zjistíme veškeré vaše požadavky a budete souhlasit s cenou i průběhem renovace, piano převezeme k nám do dílny a pustíme se do práce.

Kontaktujte nás

Máte-li zájem o naše služby, prosíme, vyplňte formulář níže nebo kontaktujte naše specialisty na adrese renovace@petrof.cz. Těšíme se na spolupráci i na to, jak vašemu nástroji navrátíme jeho původní lesk a slávu.

REFERENCE

Dobrý deň pán Kahl,

klavír doviezli v poriadku, je na svojom mieste a trochu som si na ňom zahral. Je to príležitosť, aby som sa poďakoval Vám, pánovi Šírovi a ďalším, ktorí sa podieľali na jeho úspešnej renovácii. Výsledok je vynikajúci, naozaj vidieť, že prácu robili vysokošpecializovaní odborníci. Klavír je jednoducho krásny, ako nový a má plný svietivý tón. Mám z neho radosť. Značke Petrof, fabrike a jej ľuďom želám ďalšie úspešné roky so želaním, aby ľudstvo vytriezvelo z digitálneho ošiaľu a začalo opäť muzicírovať na pravých akustických nástrojoch. Petrof si to zaslúži. Dovoľte, aby som sa Vám osobitne poďakoval za príkladnú a korektnú spoluprácu.

S pozdravom a prianím úspechov vo Vašej práci.

MUDr. Pavel Černák, PhD., Bratislava

Dobry den pan Kahl,

chcem sa Vam podakovat za vyborne zvladnutu renovaciu môjho klavira Petrof model 1. Som spokojny po vsetkych strankach,ci od komunikacnej az po finalnu pracu na klavire. Velmi sa mi paci nastavenie mechaniky a krasny cisty zvuk. Dakujem Vam aj Vasmu tymu a prajem len same uspechy a vsetko dobre.

Pekny den, Bartos

Renovace mechaniky, květen 2017

Vážená paní magistro,

v roce 2016 jsem předala do firmy PETROF k velké opravě své historické křídlo zn. Petrof, s datem výroby 1910. Záležitost vyřizoval se mnou p. Kahl a pak měla možnost osobně se setkat s Vašimi odborníky jak při transportu klavíru z Českého Těšína do Hradce Králové a pak po opravě zpět. Jednalo se o velmi náročnou rekonstrukci, ale výsledek je vynikající. Mám krásné nové křídlo se skvělým zvukem a moje radost je o to větší, že Vaši odborníci udělali vše, aby rekonstruovali starý hudební nástroj do současnosti, navíc mi dodali historické informace ke vzniku i dalších osudech klavíru. Po předání nástroje ještě přijel Vás servisní technik přeladit nástroj a nabídl ladění při cestách na Ostravu. Zkrátka Vaši odborníci jsou skvělí, vzdělaní v oboru a umí vzorně Vaši společnost reprezentovat.

S projevem úcty,

Gerta Remešová

další fotky z našich renovací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti