Upravit stránku

Udržovat nástroj v dlouhodobě perfektním stavu je náročné, proto nabízíme možnost jeho zapůjčení. Věříme, že kvalitní a dokonale připravený nástroj se stane základem vašeho úspěšného koncertu nebo jiné významné události. Pronájem nabízíme včetně přepravy a profesionálního ladění. Pro organizátory kulturních akcí tak zajišťujeme kompletní servis.

S půjčováním nástrojů máme bohaté zkušenosti. Pravidelně naše klavíry můžete vidět na různých hudebních festivalech mezinárodního významu. Patří mezi ně například Smetanova Litomyšl, Concentus Moraviae, Broumovská klávesa, Mladí Ladí Jazz, Smiřické svátky hudby, Schubertova klavírní soutěž Jeseník, Romantický Hrádek, Sinatrology, Mezinárodní festival Kutná Hora nebo Československý jazzový festival Přerov. Pravidelně také spolupracujeme s Filharmonií Hradec Králové.  

Kontaktujte nás

Jak probíhá přeprava nástrojů

Dopravit půltunový nástroj na koncertní pódium není jednoduché. Naši profesionálové však mají s přepravou mnoho zkušeností a rádi vám pomohou. Pro přepravu používají například pianoplan, který umožňuje velmi přesné pohyby, a s jehož pomocí vynesou piano bezpečně do schodů. Pokud potřebujete nástroj přepravit, neváhejte využít našich služeb. Při neodborné manipulaci by mohlo dojít k nenávratnému poškození hudebního nástroje.

Ladění a příprava vašeho nástroje

Jakmile stojí piano na svém místě na pódiu, přichází ta nejdůležitější část - ladění, které ovlivní celkový dojem náročných posluchačů z vašeho koncertu. Pro naše zkušené ladiče však není žádný problém sladit dokonce i 4 klavíry. Stejně jako je pro naše odborníky samozřejmostí připravit váš nástroj také po vizuální stránce. Pohled na spokojené hráče a nadšené obecenstvo je pro nás pak tou největší odměnou.

Bližší informace o cenách a možnostech zapůjčení a přepravy nástrojů PETROF vám poskytne:

Ing. Karolína Lorencová
Tel.: +420 601 083 498
E-mail: lorencova@petrofgallery.cz

V případě zájmu o zapůjčení nástroje, prosíme, vyplňte kontaktní formulář níže.

1

Upozornění

Stoprocentní plnění vašich požadavků garantujeme pouze v případě, že o nástroj zažádáte nejpozději 14 dní před konáním akce. Pokud zažádáte později, může se bohužel stát, že celý proces půjčení, dopravy a ladění nestihneme včas. Uděláme však maximum a za to si za celý proces (tzn. platbu za půjčení, dopravu a případný servis) dovolíme naúčtovat o 25 % vyšší cenu. A pokud byste nástroj objednali 7 a méně dní před akcí, pak cenu navyšujeme o 50 %.

Již při zařizování hladkého průběhu celého procesu (půjčení, doprava, servis) vznikají na naší straně náklady. A ty nejvyšší pak mohou souviset s odmítnutím jiné zakázky. Proto pokud zrušíte potvrzené zapůjčení nástroje 10 a méně dní před konáním akce, budeme vám fakturovat 50 % kalkulované ceny.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti