Upravit stránku

Vážení hudební přátelé,

s radostí informujeme, že jsme v našem volném sdružení umělců PETROF Art Family přivítali královéhradeckého muzikanta, multiinstrumentalistu, moderátora a pedagoga Jiřího Pavlíka.

Jiří od dětství hraje na klavír, kytaru, klarinet a na saxofon. Od roku 1986 byl členem BigBandu Miroslava Mužíka a od roku 2012 tento orchestr, již pod jménem BigBand Jiřího Pavlíka, vede. Je zakladatelem a předsedou Spolku swingových hudebníků, který se stará o udržení tradice velkokapelového jazzu a mimo jiné každoročně uděluje mimořádné ocenění Osobnost hradeckého swingu.
V roce 1992 založil swingovou kapelu PuzzleJazz, kde hraje na piano.

Kromě řady klubových a festivalových vystoupení mají na svém kontě 4 CD a několik DVD živých záznamů klubových večerů. V roce 2001 převzal žezlo kapelníka Jiřího Hasala (JH Septet) a Taneční orchestr StopTimeBand dodnes vede a řídí. Od roku 2019 je klavíristou swingového kvartetu PS & Gramofon.
Jiří Pavlík je také častým moderátorem regionálních jazzových festivalů, koncertů a též strůjcem a průvodcem řadou tematických klubových večerů se zajímavými hosty.

Jiří, vítej! 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti