Upravit stránku

V sobotu 23. listopadu 2019 proběhla v Pekingu význačná událost. Slavila se hned tři významná výročí: 70. výročí česko-čínských diplomatických vztahů, 100. výročí založení značky AKORD a 155. výročí značky PETROF.

Oslavy proběhly za účasti Zuzany Ceralové Petrofové, prezidentky firmy PETROF, českého velvyslance v Číně Vladimíra Tomšíka a majitele firmy Czapka, která vyrábí piana AKORD, pana Suna a pana Zhanga, který je generálním ředitelem této firmy. Pozvání přijali také představitelé Čínské asociace výrobců hudebních nástrojů, vládní zástupci, obchodní partneři a hudební pedagogové. Přítomna byla také čínská média, včetně největší televize CCTV.

Od firmy PETROF dostali zástupci firmy Czapka hodnotný dárek: odborně zrenovované pianino AKORD z roku 1921 a album s fotografiemi zachycující průběh celé renovace.

Na oslavě vystoupil také český klavírista Richard Pohl s manželkou Xingxing Wang. Oba umělci jsou členy volného sdružení umělců PETROF Art Family.

Značka AKORD je součástí PETROF Brand Family. Výroba pian AKORD byla zahájena ve firmě PETROF v roce 1919 a po sto letech od svého založení prožívá další úspěšné období.

Přejeme firmě Czapka mnoho obchodních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti