Upravit stránku

Srdečně vás zveme na největší mezinárodní veletrh hudebních nástrojů MUSIC CHINA 2019, který se koná ve dnech od 10. do 13. října 2019 v Šanghaji.

Veletrh bude probíhat celkem ve třinácti pavilonech. Na ploše 145 000 m2 se na veletrhu představí více než 2200 vystavovatelů z 31 zemí světa.

Na veletrhu se očekává účast více než sta tisíc návštěvníků z 81 zemí. Ti se budou moci seznámit s nejnovějšími trendy, vývojem a produkty z různých oblastí hudební branže..

PETROF na veletrhu mimo jiné předvede svou limitovanou edici jubilejních pianin Tiger Wood a Walnut Root. Chybět nebude ani největší mistrovský klavír P 284 Mistral. 

Od čtvrtka do soboty budou na stánku PETROF v odpoledních hodinách probíhat také koncerty pianisty Richarda Pohla a jeho manželky, čínské sopranistky Xingxing Wang, kteří jsou oba členy volného sdružení umělců PETROF Art Family. Připraveno bude rovněž drobné občerstvení, včetně českých piv a vín.

Stánek PETROF naleznete v hale E1, stánek E12.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti