Upravit stránku

Ve dnech 22. - 23. listopadu v Bangkoku proběhnou dvě vystoupení mladého talentovaného pianisty a člena PETROF Art Family, Matyáše Nováka.

První z nich proběhne v Alliance Francaise, druhé na nejprestižnější thajské Chulalongkornově univerzitě. Představení proběhne v rámci připomínky 30. výročí pádu komunismu v Československu a 25. výročí návštěvy prezidenta Václava Havla v Thajsku.

Koncert na Chulalongkornově univerzitě je rovněž součástí Bangkok International Piano Festival 2019. Na koncert zapůjčí náš thajský obchodní partner Peterson Piano Gallery klavír značky PETROF.

Během představení v Alliance Francaise zazní kombinace českých a francouzských skladatelů. Z českých skladatelů půjde o Bedřicha Smetanu, Antonína Dvořáka a Jaroslava Ježka, z francouzských o Clauda Debussyho a společné dílo Charlese Gounoda a maďarského skladatele Ference Liszta.

Koncert na Chulalongkornově univerzitě představí dílo české provenience v podobě několika děl Bedřicha Smetany. Dále pak skladby Ference Liszta, Charlese Gounoda a Geateana Donizettiho.

V rámci připomínky výročí pádu komunismu a návštěvy Václava Havla v Thajsku bude v přilehlých prostorách koncertního auditoria instalován výběr fotografií připomínajících rok 1989 a jednu z nejdůležitějších osobností novodobých dějin Československa a posléze České republiky.

Na oba koncerty Vás srdečně zveme!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti