Upravit stránku

SOUTĚŽ GIVE ME MY NAME – HLEDÁME JMÉNO PRO NOVÝ NÁSTROJ. AUTOR VÍTĚZNÉHO NÁVRHU ZÍSKÁ PIANO.

V pondělí 10. října odstartovala celosvětová soutěž “Give me my name”, v rámci které společnost PETROF hledá jméno pro nově redesignované pianino. Autor vítězného návrhu získá pianino pro sebe a pro školu dle vlastního výběru. Sběr odpovědí končí 10. listopadu 2022. Výherce bude vyhlášen 1. prosince 2022.

Společnost PETROF hledá jméno pro pianino, které lze díky jeho mohutnosti a barvě zvuku zařadit mezi koncertní nástroje. Vítěze vybere odborná porota, složená z managementu firmy PETROF a umělců z PETROF Art Family. Každý soutěžící může odevzdat neomezený počet odpovědí. Pokud vítězné jméno navrhlo více osob, vítězem se stane ten, kdo návrh poslal jako první. Výhrou jsou pianina modelu P 125 M, kdy jedno získá autor vítězného návrhu a druhé škola, kterou vítěz vybere. Soutěž probíhá ve všech zemích aktuální distribuce firmy PETROF. Dodání výhry proběhne do 6 měsíců od vyhlášení vítěze.

Zapojit do soutěže se lze na tomto odkazu: www.petrof.cz/give-me-my-name

Kontaktní osoba:
Bc. Kristýna Mlatečková
mlateckova@petrof.com
+420 734 747 228
PETROF, spol. s r.o.
Na Brně 1955,
500 06 Hradec Králové
www.petrof.cz

Tisková zpráva ke stažení: word, pdf, foto, 
video

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti