Upravit stránku

Máme obrovskou radost, že můžeme rok 2022 zahájit skvělou zprávou: v rámci sbírky Piana do škol se podařilo vybrat dostatek financí pro všech 45 škol, které v jejím rámci usilovaly o nové pianino PETROF.

Pokud započítáme i školy, které v rámci původní grantové výzvy obdržely 11 nástrojů z odmítnuté čínské zakázky ze září 2020, novým nástrojem se pyšní celkem 56 škol.

Gratulujeme školám a mnohokrát děkujeme drobným i větším dárcům a všem, kteří sbírku v jejím průběhu jakkoliv podpořili. Společnost PETROF byla generálním partnerem této sbírky a jsme rádi, že do ní naše firma mohla rovněž přispět 5 pianiny zdarma.

Ačkoliv je veřejná sbírka u konce, Nadace Karel Komárek Family Foundation připravuje několik dalších projektů, které v různých oblastech podpoří umělecké vzdělávání v České republice. Nadaci můžete sledovat na sociálních sítích, aby Vám neunikla žádná novinka ohledně těchto chystaných projektů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti