Upravit stránku

Při příležitosti této mezinárodní přehlídky designu společnost PETROF, spol. s r.o. představuje veřejnosti projekt „PETROF Colours“. Od 6. do 10. října budou mít návštěvníci v Uměleckoprůmyslovém muzeu na Starém Městě možnost spatřit „ateliér“ společnosti PETROF s akustickým nástrojem v netradiční barvě.

Projekt PETROF Colours odstartoval na jaře 2021, kdy za barevná pianina usedli známí pianisté z celého světa. Na výrazně barevná pianina PETROF v minimalistickém, čistě bílém prostředí hrají covery známých skladeb i své autorské písně. Na všechna dosud natočená videa se můžete podívat na našem YouTube kanále Petrof Pianos – official.

Dosud s námi natáčela Yuval Salomon (Izrael), Thomas Krüger (Německo), Karim Kamar (UK) a slovenský klavírista Norbert Daniš. Do konce letošního roku zveřejníme videa i jiných atraktivních umělců jako je Gamazda (Rusko), Jan Veselý (ČR) a několik dalších.

Veřejnost se tak může těšit na neopakovatelný zážitek z propojení vizuálního minimalismu, talentu pianistů z různých zemí světa a tolik oblíbeného romantického zvuku pian PETROF.

Společnost PETROF chce touto formou upevnit pozici akustických pian jako součásti moderní hudby.

Na DesignBloku si návštěvníci mohou vyzkoušet rezonátor z dílny PETROF a také si o něj zasoutěžit. Zapojit se do soutěže lze skrze QR kód, který odkazuje na e-shop společnosti PETROF se soutěžní otázkou. Z odevzdaných správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který dřevěný zesilovač získá.

Krom výše zmíněného bude rovněž možnost si v prostorách DOMU RADOST prohlédnout a vyzkoušet náš nejdelší klavír PETROF Mistral.

Kontaktní osoba: Bc. Gabriela Mikulecká

mikulecka@petrof.com
+420 702 051 902
PETROF, spol. s r.o.
Na Brně 1955,
500 06 Hradec Králové
www.petrof.cz 


Tisková zpráva ke stažení: word, pdf, foto

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti