Upravit stránku

I v letošním roce se společnost PETROF zúčastnila v rámci stánku českých výrobců hudebních nástrojů veletrhu Music China v čínské Šanghaji, který se konal od 28. do 31. října 2020.

Letos poprvé po mnoha letech nemohli kvůli pandemii koronaviru do Číny dorazit zástupci firmy PETROF z České republiky, na stánku proto návštěvníky obsluhovali a vítali zástupci spolupracující agentury Czechtrade a naši čínští distributoři.

Na stánku byl také přítomen klavírista
Richard Pohl spolu se svou manželkou, sopranistkou Xing Xing Wang, kteří jsou členy volného sdružení umělců PETROF Art Family. Oba dva na stánku během veletrhu několikrát vystoupili.

Na ploše 145 000 m2 se na veletrhu představilo více než 2400 vystavovatelů z 34 zemí světa.

Veletrhu se každoročně účastní více než 120.000 návštěvníků ze 79 zemí s cílem seznámit se s nejnovějšími trendy, vývojem a produkty z různých oblastí hudební branže. Letošní ročník byl ale co do počtu vystavovatelů i návštěvníků mírně oslaben pandemií koronaviru.

Děkujeme všem, kteří navštívili náš stánek a věříme, že se v příštím roce budeme moci účastnit v plné síle a přivítat obvyklý počet návštěvníků.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti