Upravit stránku

Od úterý 5. listopadu do neděle 10. listopadu 2019 se bude konat již druhý ročník dovozního veletrhu China International Import Expo (CIIE), kterého se PETROF stejně jako v minulém roce zúčastní.

China International Import Expo je největší čínskou akcí svého druhu. Proběhne v prostorách National Exhibition and Convention Center, které je největším výstavištěm na světě. Celkem se veletrhu zúčastní 3600 firem a očekává se účast více než  jednoho milionu návštěvníků ze 172 zemí celého světa.

V minulém roce se veletrh otevíral za přítomnosti dvacítky hlav států, mezi kterými byl také čínský prezident Si Ťin-pching a český prezident Miloš Zeman, který si na jeden z vystavených klavírů PETROF zahrál.

Na veletrhu se kromě společnosti PETROF předvede dalších zhruba 40 českých firem ve dvou společných expozicích. K vidění bude celá škála oblastí: od strojírenství přes spotřební zboží až po zemědělské produkty.

Stánek PETROF se v národní expozici bude nacházet v hale 5.2, číslo stánku A14. V komerční části v hale 6.2, číslo stánku A3-07.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti