Upravit stránku

Český prezident Miloš Zeman představil čínskému prezidentovi Si Ťin-pchingovi a ruskému premiérovi Dmitriji Medveděvovi na zahájení prvního ročníku dovozního veletrhu China International Import Expo (CIIE) klavír PETROF, na který zahrál úryvek písně Sentimental Journey.

Prezentace společnosti PETROF, včetně klavíru P 210 Pasat, probíhá v rámci českého národního pavilonu na ploše 590 m2. Součástí české expozice jsou výrobky ze skláren, automobilového průmyslu, ale i z odvětví hraček a potravinářství.

Veletrhu CIIE s podtitulem „Nová éra, společná budoucnost“ se podle organizátorů účastní přes 130 zemí a jejich regionů, 80 z nich včetně Česka se prezentují národními pavilony. Na veletrh se přihlásilo přes 2800 firem. Veletrh CIIE je důležitým mezníkem v pokračujícím otevírání čínského trhu světu. Čína se na něm prezentuje v roli importéra s velkým zájmem o zahraniční výrobky. Je to také historická příležitost pro společnosti z celého světa, aby podnikly první kroky ke vstupu na čínský trh.

Zdroj fotografií: Facebook J. Ovčáčka

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti