Upravit stránku

Při příležitosti začátku podzimu jsme si pro Vás připravili soutěž! Bude se hrát o poukázku na 3000 Kč na nákup v OC Futurum a poukázku v hodnotě 500 Kč do PETROF Café.

Soutěžit můžete v OC Futurum nebo v PETROF Gallery a Muzeu PETROF. Více o jednotlivých soutěžích zjistíte níže.

 

Soutěž v OC Futurum

V období od 1. října do 1. prosince 2019 můžete vyhrát poukaz v hodnotě 3000 Kč na nákup v Obchodním centru Futurum v Hradci Králové.

Jak vyhrát? Stačí, pokud zahrajete jakoukoliv skladbu na pianino, které je umístěné u kavárny Starbucks v OC Futurum Hradec Králové, natočíte se u toho, video umístíte na Váš Instagram, opatříte jej hashtagem IPLAYPETROF (#IPLAYPETROF) a budete sledovat @petrof_pianos_official.

My během prvního prosincového týdne vybereme jedno video, které nám udělalo největší radost.  Jeho autor získá poukaz v hodnotě 3000 Kč na nákup do OC Futurum.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde: Podmínky soutěže OC Futurum

 

Soutěž v PETROF Gallery a v Muzeu PETROF

V období od 1. října do 1. prosince 2019 bude probíhat soutěž také v PETROF Gallery a v Muzeu PETROF. Vyhrát můžete poukázku v hodnotě 500 Kč do PETROF Café.

Jak vyhrát? Zahrajte na jakékoliv piano PETROF umístěné v PETROF Gallery nebo v Muzeu PETROF jakoukoliv skladbu a video sdílejte na svém Instagramu s hashtagem #IPLAYPETROF a sledujte @petrof_pianos_official. 

My během prvního prosincového týdne vybereme jedno video, které nám udělalo největší radost a jeho autora odměníme poukazem v hodnotě 500 Kč do PETROF Café.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde: Podmínky soutěže PETROF Gallery a Muzeu PETROF

Přejeme Vám hodně štěstí a těšíme se na Vaše videa!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti