Upravit stránku

Při příležitosti začátku nového školního roku jsme si pro Vás připravili soutěž! Bude se hrát o poukázku na 3000 Kč na nákup v OC Futurum, vstupenky na koncert do PETROF Gallery a poukázku v hodnotě 500 Kč do PETROF Café.

Soutěžit můžete v OC Futurum nebo v PETROF Gallery. Více o jednotlivých soutěžích zjistíte níže.

 

Soutěž v OC Futurum

V období od 1. září do 30. září 2019 můžete vyhrát poukaz v hodnotě 3000 Kč na nákup v Obchodním centru Futurum v Hradci Králové a vstupenky na koncert v PETROF Gallery.

Jak vyhrát? Stačí, pokud zahrajete jakoukoliv skladbu na pianino, které je umístěné u kavárny Starbucks v OC Futurum Hradec Králové, natočíte se u toho, video umístíte na Váš Instagram, opatříte jej hashtagem IPLAYPETROF (#IPLAYPETROF) a budete sledovat @petrof_pianos_official.

My během prvního říjnového týdne vybereme tři videa, která nám udělala největší radost.

1. místo získá poukaz v hodnotě 3000 Kč na nákup do OC Futurum, 2. a 3. místo vyhrává 2 vstupenky na koncert do PETROF Gallery.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde: Podmínky soutěže OC Futurum

 

Soutěž v PETROF Gallery

V období od 7. září do 30. září 2019 bude probíhat soutěž také v PETROF Gallery. Vyhrát můžete poukázku v hodnotě 500 Kč do PETROF Café.

Jak vyhrát? Zahrajte na jakékoliv piano PETROF umístěné v PETROF Gallery jakoukoliv skladbu a video sdílejte na svém Instagramu s hashtagem #IPLAYPETROF a sledujte @petrof_pianos_official. 

My během prvního říjnového týdne vybereme jedno video, které nám udělalo největší radost a jeho autora odměníme poukazem v hodnotě 500 Kč do PETROF Café.

Kompletní pravidla soutěže naleznete zde: Podmínky soutěže PETROF Gallery

Přejeme Vám hodně štěstí a těšíme se na Vaše videa!