Upravit stránku

Uplynulé dny jsme posílili naše přátelské i obchodní vztahy v Číně. Během října jsme spolupořádali velké turné renomované české pianistky Jitky Páleníčkové Čechové. Během deseti dní odehrála jedenáct koncertů v Pekingu, Dalianu a dalších čínských městech, kde prostřednictvím programu „Salón Bedřicha Smetany“ skvěle reprezentovala českou kulturu. Všechny její vystoupení sklidily velké ovace, závěrečný koncert proběhl v Hong Kongu a znovu jsme se přesvědčili o tom, že na asijských trzích je o naši kulturu a umělce obrovský zájem. Jitka Páleníčková Čechová je členkou PETROF Art Family a spolu s Jiřím Vodičkou a Janem Páleníčkem tvoří hudební element Smetanovo Trio. K jejich nejčerstvějším úspěchům patří ocenění BBC Music Magazine Adward, jež získali v březnu 2017 za nahrávku hudby Bohuslava Martinů.

Po skončení turné se do Číny vydala prezidentka a jednatelka společnosti PETROF Zuzana Ceralová Petrofová, která se se svým týmem zúčastnila dalšího ročníku hudebního veletrhu v Shanghai. Zvyšující se počet vystavovatelů jasně ukazuje, že hudební nástroje mají stálé a pevné místo i v jednadvacátém století. Stánek, který jsme sdíleli s dalšími výrobci hudebních nástrojů z České republiky, se tradičně těšil velkému zájmu návštěvníků i médií.

Díky spolupráci s českými umělci a aktivitě našich obchodníků zaznamenáváme zvyšující se poptávku po pianech, která vyrábíme již od roku 1864 v Hradci Králové.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti