Upravit stránku

V pátek 22. ledna 2021 vydavatelství Economia vyhlásilo výsledky 16. ročníku prestižní ankety TOP ŽENY Česka roku 2020.

Jednatelka a prezidentka firmy PETROF, Zuzana Ceralová Petrofová byla letos v rámci této ankety uvedena do Síně slávy, která je určena pro dámy, které se v minulosti staly vítězkami či několikanásobnými vítězkami ankety a dlouhodobě se umisťovaly na dalších předních příčkách jednotlivých ročníků.

Cílem ankety je ocenit úspěšné ženy ze soukromé i veřejné sféry. Jejich příběhy mají inspirovat a také upozorňovat na témata, jako jsou například rovné pracovní příležitosti a působení žen na postech s rozhodovacími pravomocemi. Kritéria výběru pro hlavní kategorie, podle kterých odborná porota hodnotí jednotlivé nominované ženy, jsou vliv, výkon, podnikatelský příběh a společenský přínos.

„Milí přátelé, bylo mi ctí být tolik let součástí této krásné soutěže, která mě vždy inspirovala. Moc ráda jsem se zde potkávala se silnými úspěšnými ženami napříč společností. Velice děkuji vážené porotě za uvedení do Síně slávy a veškerá ocenění, moc si toho považuji. Velké díky patří i paní Michaele Bakala, patronce a hlavní aktérce této velké soutěže, která nás, dámy, po celou tu dobu rozmazluje. Přeji všechno nejlepší všem příštím oceněným ženám!“ řekla Zuzana Ceralová Petrofová v návaznosti na uvedení do Síně slávy.

Více informací získáte na oficinálních stránkách ankety: www.topzenyceska.cz 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti