Upravit stránku

Ve třetím ročníku oblíbené soutěže Pianista roku, jejímž cílem je vrátit živou hudbu zpět do veřejných prostor, se představilo 16 talentovaných pianistů. První kolo se uskutečnilo 1.2.2015 a po úvodním boji porota spolu s diváky vyřadila čtyři pianisty. Jednoho z nich je však možné prostřednictvím hlasování na www.pianist.cz vrátit zpět do hry.

Hostem úvodního kola byl taktéž vítěz loňského ročníku, Michal Šupák, který promluvil i o tom, jaký dopad na jeho život mělo vítězství v této soutěži. Kromě mnoha dalších příležitostí velmi rád vzpomíná na akci v rámci projektu Piana na ulici, kdy na Vltavu nedaleko Karlova mostu vyplul ponton spolu s klavírem, za který on sám usedl. Michal zároveň popřál soutěžícím hbité prsty a ať se nebojí!

Více o soutěži naleznete na www.pianist.cz, kde můžete hlasováním ovlivnit i osud jednoho z vyřazených pianistů. Hlasování bude ukončeno ve středu 11.2. 2015 ve 20:00.

Na výkony jednotlivých soutěžících se podívejte na YouTube kanálu soutěže:

www.youtube.com/user/pianistaroku2013

A další aktuality sledujete na Facebooku:

www.facebook.com/pianistaroku

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti