Upravit stránku

Před pouhými třemi lety se ve společnosti PETROF zrodila myšlenka vybudovat moderní kulturní centrum zrekonstruováním nepoužívané výrobní a skladové haly ze sedmdesátých let. Původní záměr nebyl až tak velkolepý, společnost uvažovala pouze o novém moderním pianosalonu, který by nahradil ten stávající, již nevyhovující. Ze skromné myšlenky se ale vyklubaly velké sny a plány. Proč se více neotevřít veřejnosti a nenabídnout návštěvníkům krom špičkového produktu také neobyčejný kulturní a společenský zážitek? V novém centru PETROF Gallery si můžete poslechnout výjimečný koncert v koncertním sále PETROF Hall, dát si kávu a poslechnout si unikátní samohrající klavír v PETROF Café a prohlédnout si špičkové nástroje v PETROF Showroom.

Prostory PETROF Gallery přinášení řadu skvělých uživatelských možností. Především PETROF Hall. Hala, která pojme až na 500 diváků, může sloužit jako multifunkční prostor pro koncerty, přednášky, studiové nahrávky a hudební produkce. Sál je vybaven pódiovou technikou, osvětlením a profesionálním ozvučením. Celý projekt kladl velký důraz na dokonalou akustickou kvalitu, která je nezbytná pro profesionální prezentaci zvukových vlastností vystavených klavírů a pianin. Moderní prostředí podpořené industriálním vzhledem původní výrobní haly navíc dává vyniknout vzhledu a dekoru vystavených nástrojů. V neposlední řadě návštěvníky zaujme mohutný balkon ve tvaru ovinutí klavíru, který byl vyroben přímo v továrně PETROF.

Otevřením PETROF Gallery získal Hradec Králové výjimečný prostor pro rozšíření kulturní nabídky všem obyvatelům města i celého východočeského regionu. Přijďte posoudit, jak se podařilo snoubení průmyslového vzhledu s moderními prvky, a nechte se unášet na vlně romantického kulatého tónu, který je pro nástroje PETROF tak typický.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti