Upravit stránku

Sobotní večer v Hradci Králové patřil swingu, do města klavírů totiž zavítal projekt SINATROLOGY. Jan Smigmator, člen PETROF Art Family a autor projektu, je jedním z nejvýraznějších swingových zpěváků evropské scény.

Kromě osobitého podání mnoha slavných písní Franka Sinatry za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka, celý večer vkusně moderoval a do zaplněného sálu vnesl neopakovatelnou atmosféru. O tu se postarali i další fantastičtí vystupující: Dasha, Jumaane Smith, EN. DRU a Martina Bárta. Zazněly celosvětově známé písně jako New York, New York, Come Fly With Me nebo Best Things In Life Are Free. Často ale ve velmi netradičním pojetí, EN. DRU, jeden z nejlepších současných beatboxerů Evropy spolu s Janem Smigmatorem ukázali, že když je hudba dobrá, nemusí se omezovat žádnými limity a propojení na první pohled odlišných žánrů působí naprosto přirozeně.

Výjimečným hostem byl Jumaane Smith, první trumpetista big bandu Michaela Bublého. Kompletně celé publikum si získal zpěvem a výtečnou hrou na trubku.

Obecenstvo všechny účinkující právem odměnilo potleskem ve stoje. V nadšeném publiku nechyběli ani zástupci společnosti PETROF, která je hrdým partnerem projektu.

Těšíme se na další spolupráci.

Více o projektu SINATROLOGY na www.sinatrology.com

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti