Upravit stránku

Nedělní večer patřil v New York Café Hotelu Boscolo Prague hudbě, kultivované zábavě a soupeření. To vše v sobě skrývá již pátý ročník soutěže Pianista roku, která má stále stejný cíl - vrátit živou hudbu mezi lidi. První kolo letošního roku populární klavírní soutěže si užili nejen diváci, ale i sami účinkující. Pianisté z různých koutů světa se během celého večera starali o perfektní atmosféru. Každý ze soutěžících přednesl dvě skladby a to ze světa klasické a populární hudby. Zazněly slavné melodie od předních světových klavíristů, jako byli Sergej Rachmaninov, Fryderyk Chopin, Johann Sebastian Bach nebo Ferenc Listz a popové skladby například od Queenů nebo skupiny Sash!. Mimořádný aplaus si „vyhrál“ Pavel Kuznetsov svým podáním písně Billy Jean od Michaela Jacksona. Publikum si bouřlivým potleskem vyžádalo přídavek.  Což dokazuje, že soutěž opravdu stojí za to!

Velmi se těšíme na další kolo, které nás čeká již tuto neděli 5. 2. 2017. Přijďte se podívat i vy a užít si večer plný zábavy a klavírní hudby.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti