Upravit stránku

Letos v pořadí již druhý významný mezinárodní veletrh je za námi. Proběhl ve dnech 26. - 29. 10. 2016 v čínské Šanghaji. Náš stánek, který jsme sdíleli s dalšími českými výrobci hudebních nástrojů, členy AVHN, se opět těšil velkému zájmu návštěvníků. Velký ohlas mělo bílé pianino P 125 G1 zdobené křišťálem PRECIOSA, ze kterého je na vrchním rámečku vyobrazen český lev. Za podpory této tradiční značky jsme letos zorganizovali turné české klavíristky Jitky Fowler Fraňkové po dvanácti čínských velkoměstech. Svůj program předvedla s velkým úspěchem také každý den na našem stánku. Zážitek nebyl jen hudební, ale také vizuální. Pianistku totiž zdobily šaty, které na sobě mají neuvěřitelných 16 000 skleněných kamínků.

 Zejména naši obchodní partneři pak ocenili nové pianino P 122 H1. Dominantní úlohu na stánku sehrávala naše prémiová značka ANT. PETROF. Oba klavíry i pianino po veletrhu putovali na hudební katedru univerzity v Xiamenu. Naši Antonínové si našli již mnoho obdivovatelů, za což jsme moc rádi.

Na veletrhu jsme také představili novou edici našich katalogů i web, který byl nedávno spuštěn.

 Z pozitivních ohlasů máme velkou radost a věříme, že se nám podaří dále vylepšovat postavení značek ANT. PETROF a PETROF po celém světě. Poděkování patří všem, kteří se na úspěchu našich nástrojů podílejí. Děkujeme našim obchodním partnerům a těšíme se na další spolupráci.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti