Upravit stránku
Pěkný dárek pod stromeček si pořídila Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze. A to dárek ne jen tak ledajaký. Tři krásné kousky klavírů z dílny firmy PETROF, které si osobně byli přehrát a vybrat zástupci školy v průběhu měsíce prosince přímo v továrně. Do Prahy tak těsně před svátky putovaly dva modely P 194 Storm a jeden PETROF P III. Vzhledem k podmínkám, v nichž jsou nástroje umístěny, bylo nutné zabudovat do nich navíc zvlhčovače vzduchu, které se postarají o zachování optimální vlhkosti okolního prostředí.
Mrs. Dagmar Petrofová, the Head of PETROF Pianosalon, with PETROF pianos bought by Conservatory.

„Nástroj má krásnou barvu zvuku, úplně to při hře inspiruje. Žáci jsou také nadšení.“, zhodnotila právě zakoupený klavír zástupkyně ředitele Mgr. Jitka Farkašová.

Pro PETROF Pianosalon s.r.o. stejně tak jako pro firmu PETROF je velmi potěšující, že pro účely výuky na této věhlasné konzervatoři byla zvolena právě česká piana. „Je naším přáním a cílem, aby se studenti v České republice učili hře na klavír na nástrojích tradiční české výroby. Loni jsme oslavili již 150 let“, říká s hrdostí v hlase jednatelka PETROF Pianosalonu Dagmar Petrofová a vzkazuje „Konzervatoři přejeme mnoho úspěchů a nadaných i spokojených studentů“.

Mgr. Jitka Farkašová, vicepresident of the Conservatory of Jaroslav Ježek in Prague

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti