Upravit stránku

Odpočiňte si a pobavte se během pátečního večera 18. května 2018. Otevřou se brány moderního kulturního centra PETROF Gallery spolu s Muzeem PETROF. Otevřeno pro Vás bude od 18 hodin až do půlnoci.

Výchozím bodem pro setkání je recepce PETROF Showroom. Naši průvodci Vás poté v několika časech po skupinách odvedou do Muzea. Nahlédnete do historie rodiny i firmy a cenná historická pianina i klavíry Vás v myšlenkách přenesou do minulých století. Každý z nich si nese svůj podivuhodný příběh až do současnosti.

V moderní PETROF Gallery se můžete se těšit na doprovodný hudební program, posezení v kavárně či prohlídku showroomu s pianiny a klavíry. Neopomeňte se zastavit také u nejluxusnějších nástrojů, které nesou značku ANT. PETROF, a nebojte se usednout a zahrát. Naše nástroje na to čekají a chtějí Vám předvést svůj romantický bohatý tón.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Více informací ZDE

Vstup zdarma.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti