Upravit stránku

Ve dnech 10.–13. 10. 2018 se společnost PETROF zúčastnila největšího mezinárodního veletrhu hudebních nástrojů MUSIC CHINA 2018, konaného v Šanghaji. Veletrh probíhal ve dvanácti pavilonech, na ploše 125 000 m2 vystavovalo přes dva tisíce vystavovatelů a navštívilo ho více než sto tisíc návštěvníků z jednaosmdesáti zemí světa. Ti se mohli seznámit s nejnovějšími trendy, vývojem a produkty z různých oblastí hudební branže.

Stánek České republiky, který PETROF sdílel s dalšími českými výrobci hudebních nástrojů, členy AVHN, se opět těšil velkému zájmu.

„Na našem stánku jsme přivítali mnoho návštěvníků z řad obchodních partnerů, novinářů, pianistů, techniků i široké veřejnosti, kterým jsme představili dva nové, jubilejní nástroje – pianina Walnut Root a Tiger Wood. Byla vyrobena v limitované edici k příležitosti oslav 155. výročí založení firmy,“ uvedl Adam Prousek, ředitel marketingu a inovací společnosti PETROF.

„Klavíry a pianina PETROF zaznamenaly na veletrhu velice pozitivní ohlasy, ze kterých máme velkou radost. Již teď můžeme říct, že účast na veletrhu v Šanghaji znovu posílila naše postavení na trhu. Čínský trh je pro nás klíčový a každý takovýto úspěch nás samozřejmě velmi těší. Poděkování patří všem, kteří se na něm podílejí. Děkujeme všem našim kolegům i obchodním partnerům a těšíme se na další spolupráci,“ řekla Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka společnosti PETROF.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti