Upravit stránku

Zástupce čtvrté generace rodiny Petrof pan Ing. Jan Petrof dne 28.11.2018 obdržel čestný doktorát v oboru Management a Zlatou medaili Univerzity Hradec Králové. Univerzita ocenila jeho zásluhy při obnově násilně přetrhané tradice rodinné firmy, která je nyní opět největším evropským výrobcem pian.

“Jsem velmi poctěn, že jsem to právě já, koho vědecká rada Fakulty informatiky a managementu Univerzity Hradec Králové vybrala. Je to uznání nejen pro mě, ale pro celou společnost Petrof,” řekl Jan Petrof.

Podle UHK se Jan Petrof zásadním způsobem podílel na privatizaci a rozvoji firmy, která nese slavné jméno jeho rodiny, a obstál jako manažer v nelehkých podmínkách, které před něj privatizace podniku a změny na světových trzích postavily. “Je příkladem svědomitého, úspěšného a zároveň slušného podnikatele, který dělá čest nejen Hradci Králové, ale celé České republice,” řekl mluvčí univerzity Jakub Novák.

Autorka fotografií: Ing. Anna Aneta Maclová

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti