Upravit stránku

Již pátým rokem se sejdou pianisté bez ohledu na věk či pohlaví a pokusí se „zbořit sál“, tedy co nejvíc nadchnout porotu a živé publikum. První čtyři kola proběhnou ve velkém sále Opera hotelu Boscolo Prague, finále potom, stejně jako v minulém ročníku, v Sukově síni pražského Rudolfina. Společnost PETROF je hrdým spoluorganizátorem této stále oblíbenější soutěže.

Cílem soutěže Pianista roku je vrátit živou hudbu zpět do kaváren mezi lidi. Pro úspěch musí soutěžící předvést velkou žánrovou flexibilitu a rozmanitost. Talentovaní klavíristé se mohou hlásit do 10. ledna 2017.

Odborná porota vybere ze všech přihlášených účastníků patnáct soutěžících, kteří následně změří svůj talent ve veřejných kolech. Jejich partnerem v hotelu Boscolo Prague se stane mistrovský klavír P 210 Pasat. Na ty nejúšpěšnější bude v pražském Rudolfinu čekat křídlo ANT. PETROF 225, které v Sukově síni těší posluchače již od podzimu tohoto roku.

Zaujalo vás to? Přihlaste se do 10. ledna 2017.

Těšíme se na Vás a na Váš talent! 

 

Více informací o soutěži na info@pianist.cz nebo na www.pianist.cz.

Přihláška - Pianista roku 2017

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti