Upravit stránku

Duben je výrazně zapsán v diáři každého opravdového milovníka hudebních nástrojů. Jde totiž o období, kdy se v německém Frankfurtu nad Mohanem každoročně koná Musikmesse, největší veletrh hudebních nástrojů v Evropě. PETROF, největší evropský výrobce akustických pian, samozřejmě nemůže na tak významné akci chybět. Od 11. do 14. dubna 2018 jsme na našem stánku přivítali mnoho návštěvníků z řad obchodních partnerů, novinářů, pianistů, techniků i veřejnosti. Na své si přišli všichni. Ať už hledali bohatý, kulatý a romantický tón našich klavírů, rychlost a přesnost jejich mechanik, technické novinky či neotřelý a inovativní design.

Představili jsme výsledek spolupráce s panem Andreasem Dützem, jehož AdSilent si výborně rozumí s našimi pianiny a díky tomuto spojení může každý náš zákazník cvičit na piano v naprosté tichosti. Milovníky nekonvenčního designu znovu doslova nadchl nástroj Magic Egg, jež se stal zřejmě nejfotografovanějším produktem celé pianohaly. Společně s pianinem jasně červené barvy se stal důkazem, že jsme schopni uspokojit i toho nejnáročnějšího zákazníka, ať už požaduje speciální tvar skříně či nestandardní barvu při zachování nejvyšší zvukové kvality nástroje.

Ušlechtilý tón našich pian znovu vléval radost do srdcí každého, kdo za ně usedl. Náš hlavní cíl byl tedy splněn. Také z obchodního hlediska byl frankfurtský veletrh velmi povedený, za což patří dík všem, kteří se na vývoji, výrobě i prodeji našich nástrojů podílí.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti