Upravit stránku

DUO PETROF: vítězové 19. ročníku mezinárodní soutěže Duo Piano ve Spojených státech amerických

 

Anatoly Zatin a Vlada Vassilieva, na mezinárodní scéně známí jako DUO PETROF, vyhráli první cenu na jedné z nejvýznamnějších mezinárodních soutěží profesionálních duo pianistů. Po několika měsících hodnocení na základě nahrávek a živých vystoupení bylo osm souborů pozváno na závěrečný koncert do města Colorado Springs v USA začátkem ledna 2018.

Po představení Slonimského Ikarovy garnitury a skladby tradičního mexického tance El Jarabe Tapatio DUO PETROF získalo ovace ve stoje a bylo jmenováno absolutním vítězem soutěže. Mezi finalisty soutěžily profesionální soubory z Číny, Japonska, Koreje, Kanady, Rumunska, Spojených států amerických a Mexika.

DUO PETROF je členem volného sdružení profesionálních pianistů a významných umělců PETROF Art Family, kteří sympatizují se společností PETROF. Pro vynikající reprezentaci tohoto jména na světových soutěžích jim tímto děkujeme a moc gratulujeme k mimořádnému úspěchu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti