Upravit stránku

Od pátku 24. září do neděle 26. září 2021 se v italské Cremoně konal mezinárodní veletrh hudebních nástrojů Cremona Musica.
Třech dnů plných hudby, setkávání a výstav se se svými piany zúčastnila i společnost PETROF.

Veletrh se konal v budově Cremona Exhibition Center a přilákal tisíce hudebních nadšenců všech věkových kategorií, profesionální umělce i výrobce a prodejce hudebních nástrojů, kteří měli unikátní příležitost k setkávání a spolupráci.

Na veletrhu si návštěvníci měli možnost prohlédnout a vyzkoušet krom několika pianin PETROF i náš nejdelší klavír P284 Mistral.
Ačkoliv byla vlivem pandemie koronaviru návštěvnost mírně nižší než v předchozích letech, zájem o nástroje PETROF byl veliký a obdrželi jsme celou řadu nadšených referencí, za které velice děkujeme.

V sobotu 25. 9. v rámci našeho výstavního prostoru v sále Amati rovněž proběhl koncert talentovaného klavíristy Kajenga Wonga, jehož záznam můžete zhlédnout na tomto odkaze.

Za perfektní spolupráci při přípravě stánku i nástrojů mnohokrát děkujeme našim italským obchodním partnerům Pianoforti Bergamini a těšíme se na shledání v příštím roce!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti