Upravit stránku

Vážení hudební přátelé,

rádi bychom vám představili jeden krásný projekt, jehož máme tu čest být součástí.

Tím projektem není nic jiného, než nová hračka „Biatlon do obýváku“.
Za Biatlonem do obýváku stojí skupina tří projektantů, konkrétně Daniela Rűcka, Kristýny Vohradníkové a Františka Havránka. Ti o sobě říkají, že největší radost mají, když jim pod rukama vznikne něco užitečného, něco, co lidem kolem nich dělá radost.

V hlavě nosili nápad na výrobu imitací biatlonových terčů, jehož první prototyp měli v zasedací místnosti jejich firmy. Pak přišlo jaro roku 2020, s ním první vlna koronaviru, karanténa, home office. To všechno představovalo hlavní impuls k tomu dát nápadu reálné obrysy.

Od začátku věděli, že chtějí, aby se jednalo o českou hračku. Nechtěli materiál dovážet přes půl zeměkoule a naopak chtěli podpořit práci šikovných českých rukou.

Spojili se proto s naší firmou a výrobu terčů svěřili těm v práci se dřevem nejpovolanějším. Naše dřevo je vysoušené v sušárnách na 8% vlhkosti dřeva a stálé, díky čemuž se terče nekroutí a jsou stabilní.

Této spolupráce si nesmírně vážíme a je nám ctí, že vám její výsledek můžeme nabídnout na našem e-shopu.
Jsme rádi, když můžeme pro děti připravit smysluplnou volnočasovou aktivitu – ať už to je hra na piano nebo střelba na terč.

Další úžasnou dimenzí projektu je také podpora Českého biatlonového svazu, neboť nadcházející biatlonová sezóna bude pravděpodobně probíhat bez diváků.
Proč tedy nevtáhnout diváky do dění na stadionu alespoň pomocí Biatlonu do obýváku: vyčistí střeleckou položku rychleji naši reprezentanti, nebo vy doma?
 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti