Udržovat nástroj v dlouhodobě perfektním stavu je náročné, proto nabízíme možnost jeho zapůjčení. Zvolit si můžete krátkodobou výpůjčku na jednorázové akce. Věříme, že kvalitní a perfektně připravený nástroj se stane základem vašeho úspěšného koncertu nebo jiné významné události. Pronájem nástrojů nabízíme včetně přepravy a profesionálního ladění. Pro organizátory kulturních akcí tak zajišťujeme kompletní servis.

Kontaktujte nás

Jak probíhá přeprava nástrojů

Dopravit půltunový nástroj na koncertní pódium není jednoduché. Naši profesionálové však mají s přepravou mnoho zkušeností a rádi vám pomohou. Pro přepravu používají například pianoplan, který umožňuje velmi přesné pohyby, a s jehož pomocí vynesou piano bezpečně do schodů. Pokud potřebujete nástroj přepravit, neváhejte využít našich služeb. Při neodborné manipulaci by mohlo dojít k nenávratnému poškození hudebního nástroje.

Ladění a příprava vašeho nástroje

Jakmile stojí piano na svém místě na pódiu, přichází ta nejdůležitější část - ladění, které ovlivní celkový dojem náročných posluchačů z vašeho koncertu. Pro naše zkušené ladiče však není žádný problém sladit dokonce i 4 klavíry. Stejně jako je pro naše odborníky samozřejmostí připravit váš nástroj také po vizuální stránce. Pohled na spokojené hráče a nadšené obecenstvo je pro nás pak tou největší odměnou.

Bližší informace o cenách a možnostech zapůjčení a přepravy nástrojů PETROF vám poskytne:

Markéta Herrmannová
Tel.: +420 495 712 311, +420 775 514 735
E-mail: propagace@petrof.com

V případě zájmu o zapůjčení nástroje, prosíme, vyplňte kontaktní formulář níže.

1

Upozornění

Stoprocentní plnění vašich požadavků garantujeme pouze v případě, že o nástroj zažádáte nejpozději 14 dní před konáním akce. Pokud zažádáte později, může se bohužel stát, že celý proces půjčení, dopravy a ladění nestihneme včas. Uděláme však maximum a za to si za celý proces (tzn. platbu za půjčení, dopravu a případný servis) dovolíme naúčtovat o 25 % vyšší cenu. A pokud byste nástroj objednali 7 a méně dní před akcí, pak cenu navyšujeme o 50 %.

Již při zařizování hladkého průběhu celého procesu (půjčení, doprava, servis) vznikají na naší straně náklady. A ty nejvyšší pak mohou souviset s odmítnutím jiné zakázky. Proto pokud zrušíte potvrzené zapůjčení nástroje 10 a méně dní před konáním akce, budeme vám fakturovat 50 % kalkulované ceny.