Domovská stránka Petrof O Petrofu Petrof Současnost

Současnost

Vyhledat nejbližšího prodejce
Petrof - tradiční evropský výrobce klavírů a pianin
Současná společnost PETROF, spol. s r. o., rozkládající se na ploše cca 130 821 m², patří se svými zhruba 220 zaměstnanci mezi přední evropské výrobce pian. Společnost je úspěšná i při získávání dotací z Evropského sociálního fondu. Přes všeobecnou recesi v odbytu hudebních nástrojů se firma rozvíjí a úspěšně prodává na světovém trhu. Je to nejen důsledek růstu obliby bohatého, zpěvného a něžného tónu typického pro nástroje značky PETROF, ale i promyšleně zvolené výrobní a exportní politiky, zhodnocené kvalifikovanou prací českých výrobců pian.
 
K neustálému zdokonalování pian, ale i dalších služeb souvisejících s jejich užíváním, má současná firma PETROF, spol. s r. o. dostatečné zázemí. Kromě výroby to jsou pracoviště akustického výzkumu, konstrukční a vývojová pracoviště, vlastní prodejna, odborný servis a doprava. Úsilí firmy je dnes, stejně jako v minulosti, orientováno na výrobu kvalitních klavírů a pianin jak pro domácí, tak hlavně zahraniční trh.

Používají se nové technologie, zhodnocují a využívají se výsledky vlastního aplikovaného výzkumu a vývoje, včetně ochrany průmyslového vlastnictví z těchto činností vyplývající. Nástroje vyrobené firmou PETROF a jejich kvalita, potvrzená získáním certifikátů ISO, tak vyhovují nejširšímu spektru zákazníků. Jsou oporou začínajícím hráčům, spolehlivé pro  zkušené klavíristy a inspirací pro klavírní virtuosy.

Vyrábí se šest základních modelů klavírů - dle délky. Koncertní mistrovské nástroje ve třech typech - P 284 MistralP 237 MonsoonP 210 Pasat, které se zhotovují individuálně nejlepšími odborníky firmy.
 
Další tři typy P 194 Storm, P 173 Breeze a P 159 Bora se vyrábějí standardním způsobem. Ve stylových variantách jsou to typy P 173 Breeze CHIPP a P 173 Breeze Rokoko. Všechna křídla mají čtyři standardní úpravy: nejžádanější černý lesk, bílý lesk, ořech a leštěný mahagon.
 
Pianina mají čtyři základní výškové typy: 118, 125, 131 a 135 cm. Obohacením sortimentu jsou nástroje stylového provedení: CHIPP, DCHIPP, a Rokoko s ručním řemeslným zpracováním povrchů.
 
V nabídce je nově série s moderním designem: NEXT 127 a BASE 124.
 
Firma staví také pianina podle přání a individuálních požadavků zákazníka.
 
Trvalým cílem firmy, v návaznosti na staré dobré tradice české klavírní školy, jsou dodávky kvalitních nástrojů našim zákazníkům.
Tisknout stránku
 

Slovo prezidentky

Zuzana Ceralova Petrofova, president of the companyJe mi ctí, že mohu pokračovat v tradici výroby skvělých pianin a klavírů, kterou započal můj prapradědeček již před více než 150 lety. V PETROFU se velmi snažíme, aby naše nástroje přinášely pianistům jen radost a potěšení a nadále svým romantickým, kultivovaným zvukem rozechvívaly srdce milovníků hudby po celém světě.
 
petrof-podpis-small.png
Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová
prezidentka skupiny PETROF
Manažerka roku 2014
Prodej a servis
Evropa a Petrof
Ocenění
 cgČESKÝ GOODWILL 2015  
1. místo v kategorii „TRADICE“  
firma-rokuFIRMA ROKU 2015
České podnikatelské stříbro
 superbrands CZECH SUPERBRANDS 2015
© Copyright 2016    |    PETROF, spol. s r.o    |    Na Brně 1955    |    500 06 Hradec Králové    |    ČESKÁ REPUBLIKA

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.