Domovská stránka Petrof O Petrofu Petrof Současnost

Současnost

Vyhledat nejbližšího prodejce
Petrof - tradiční evropský výrobce klavírů a pianin
Současná společnost PETROF, spol. s r. o., rozkládající se na ploše cca 130 821 m², patří se svými zhruba 220 zaměstnanci mezi přední evropské výrobce pian. Společnost je úspěšná i při získávání dotací z Evropského sociálního fondu. Přes všeobecnou recesi v odbytu hudebních nástrojů se firma rozvíjí a úspěšně prodává na světovém trhu. Je to nejen důsledek růstu obliby bohatého, zpěvného a něžného tónu typického pro nástroje značky PETROF, ale i promyšleně zvolené výrobní a exportní politiky, zhodnocené kvalifikovanou prací českých výrobců pian.
 
K neustálému zdokonalování pian, ale i dalších služeb souvisejících s jejich užíváním, má současná firma PETROF, spol. s r. o. dostatečné zázemí. Kromě výroby to jsou pracoviště akustického výzkumu, konstrukční a vývojová pracoviště, vlastní prodejna, odborný servis a doprava. Úsilí firmy je dnes, stejně jako v minulosti, orientováno na výrobu kvalitních klavírů a pianin jak pro domácí, tak hlavně zahraniční trh.

Používají se nové technologie, zhodnocují a využívají se výsledky vlastního aplikovaného výzkumu a vývoje, včetně ochrany průmyslového vlastnictví z těchto činností vyplývající. Nástroje vyrobené firmou PETROF a jejich kvalita, potvrzená získáním certifikátů ISO, tak vyhovují nejširšímu spektru zákazníků. Jsou oporou začínajícím hráčům, spolehlivé pro  zkušené klavíristy a inspirací pro klavírní virtuosy.

Vyrábí se šest základních modelů křídel - dle délky. Koncertní mistrovské nástroje ve třech typech - P 284 MistralP 237 MonsoonP 210 Pasat, které se zhotovují individuálně nejlepšími odborníky firmy.
 
Další tři typy P 194 Storm, P IV a P V se vyrábějí standardním způsobem. Ve stylových variantách jsou to typy P IV CHIPP a P IV Rokoko. Všechna křídla mají čtyři standardní úpravy: nejžádanější černý lesk, bílý lesk, ořech a leštěný mahagon.
 
Pianina mají čtyři základní výškové typy: 118, 125, 131 a 135 cm. Obohacením sortimentu jsou nástroje stylového provedení: CHIPP, DCHIPP, a Rokoko s ručním řemeslným zpracováním povrchů. Firma staví také pianina podle přání a individuálních požadavků zákazníka.
 
Trvalým cílem firmy, v návaznosti na staré dobré tradice české klavírní školy, jsou dodávky kvalitních nástrojů našim zákazníkům.
Tisknout stránku
 

Galerie Petrof

Galerie Petrof   06
Galerie Petrof   04
Galerie Petrof   05
Galerie Petrof   03
Galerie Petrof   01

Slovo prezidentky

Zuzana Ceralova Petrofova, president of the companyJe mi ctí, že mohu pokračovat v tradici výroby skvělých pianin a klavírů, kterou započal můj prapradědeček již před 150 lety. V PETROFU se velmi snažíme, aby naše nástroje přinášely pianistům jen radost a potěšení a nadále svým romantickým kultivovaným zvukem rozechvívala srdce milovníků hudby po celém světě.
 
petrof-podpis-small.png
Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová
prezidentka skupiny PETROF
Prodej a servis
Evropa a Petrof
© Copyright 2013    |    PETROF, spol. s r.o    |    Na Brně 1955    |    500 06 Hradec Králové    |    ČESKÁ REPUBLIKA

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.