Domovská stránka Petrof O Petrofu Petrof Aktuality Petrof Rozhovor měsíce

Rozhovor měsíce

Vyhledat nejbližšího prodejce
Když Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, jednatelka firmy PETROF, spol. s r.o., a prezidentka skupiny PETROF přebírala letos v dubnu na pražském Žofíně ocenění Manažerka roku 2014, bylo vidět, jakou obrovskou radost má. Nezastírala ji, naopak si ji užívala, a to bylo strašně krásné a příjemné stejně tak jako její úsměv, na který se z toho dne nedá zapomenout. Jiskra, která vypovídá o povaze, touhách, cílevědomosti i chuti hodně pracovat. Povzbuzující pro všechny přítomné.
 
Většina z nás byla přesvědčena o tom, že si titul plně zasloužila. Komu se podařilo nahlédnout do osudu rodiny Petrofových, zejména do poválečné historie, včetně té privatizační, ví, o čem jsou tyto řádky. Sama Zuzana Ceralová Petrofová, již příslušník páté generace rodiny Petrof, by mohla hodiny vyprávět o tom, jak byla cesta za prosperitou trnitá a čím vším vykoupená. A že udržet podnik v době ekonomické krize, kdy se všeobecně šetří, na nohou, přeorganizovat myšlenky, doplnit a obohatit výrobní program, aby zaměstnanci mohli počítat se mzdou, nebyla zrovna veselá písnička. Tato slova nejsou nářky. Spíš obdiv nad energickou ženou, která v úzkém rodinném kruhu přemýšlela, jak s nástrahami businessu bojovat. A vyhrála. Dnes má firma pět značek, aby co nejlépe pokryla požadavky zákazníků, vyváží 90 procent produkce, z toho 70 procent na východní trhy. Patří k největším a nejproslulejším výrobcům pián a klavírů v Evropě a náležitě si to uvědomuje. Jak shrnout příběh do několika otázek? To by bylo nemožné.
Podívejme se na současnost očima Zuzany Ceralové Petrofové trochu jinak...celý rozhovor čtěte zde:

http://www.madambusiness.cz/cs/article/7437/inovace-produktu-se-jiz-nemuze-odehravat-v-jedine-hlave

 

Tisknout stránku
 

Slovo prezidentky

Zuzana Ceralova Petrofova, president of the companyJe mi ctí, že mohu pokračovat v tradici výroby skvělých pianin a klavírů, kterou započal můj prapradědeček již před více než 150 lety. V PETROFU se velmi snažíme, aby naše nástroje přinášely pianistům jen radost a potěšení a nadále svým romantickým, kultivovaným zvukem rozechvívaly srdce milovníků hudby po celém světě.
 
petrof-podpis-small.png
Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová
prezidentka skupiny PETROF
Manažerka roku 2014
Prodej a servis
Evropa a Petrof
Ocenění
 cgČESKÝ GOODWILL 2015  
1. místo v kategorii „TRADICE“  
firma-rokuFIRMA ROKU 2015
České podnikatelské stříbro
 superbrands CZECH SUPERBRANDS 2015
© Copyright 2016    |    PETROF, spol. s r.o    |    Na Brně 1955    |    500 06 Hradec Králové    |    ČESKÁ REPUBLIKA

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.