Domovská stránka Petrof O Petrofu Petrof Aktuality Petrof Soutěž Pianista roku 2015

Soutěž Pianista roku 2015

Vyhledat nejbližšího prodejce

New York Café Prague a PETROF hledají klavírní talenty v dalším, již 3. ročníku oblíbené soutěže o nejlepšího pianistu. Soutěž se bude konat od 1.2.2015 do 29.3.2015 a jejím cílem je navázat na tradici barových pianistů a přinést tak hudbu zpět do veřejných prostor. V porotě již tradičně zasedne Petr Malásek, Jitka Fowler Fraňková a Rostislav Čapek a na vítěze kromě finanční odměny čeká i možnost vystoupit na koncertě po boku známých osobností z hudebního světa.

Tisková konference u příprav 3. kola soutěže. Zleva Lenka Jurášková, PR & Marketing Communications Consultant, Boscolo Prague hotel, Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka firmy PETROF, a porotci Petr Malásek a Rostislav Čapek.
Tisková konference u příprav 3. kola soutěže. Zleva Lenka Jurášková, PR & Marketing Communications Consultant, Boscolo Prague hotel, Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka firmy PETROF, a porotci Petr Malásek a Rostislav Čapek.

 

Přihlašte se i Vy na www.pianist.cz

 

Díky společnosti PETROF si soutěžící opět zahrají na klavír P 210 Pasat a ve finále se mohou těšit na letošní novinku – mistrovský klavír ANT. PETROF AP 275, nesoucí jméno po zakladateli firmy a stejné označení jako první nástroje, které z dílny PETROFU vyšly.

„Vážím si toho, že můžeme být partnery této skvělé soutěže. Je zajímavé sledovat, jak se celá soutěž vyvíjí. První ročník byl skutečně povedený a vzešlo z něho mnoho báječných muzikantů. Druhý ročník byl daleko napínavější a finalisté byli opět úžasní! Je radost s nimi spolupracovat. Tak vzhůru do třetího!“  vyjádřila se k soutěži prezidentka firmy PETROF Zuzana Ceralová Petrofová.

U klavíru loňský vítěz soutěže Michal Šupák a finalisté Luděk Havel a Václav Tobrman.
U klavíru loňský vítěz soutěže Michal Šupák a finalisté Luděk Havel a Václav Tobrman.

A co by měl splňovat takový barový pianista? V této soutěži se neklade důraz na to, zda se dotyčný věnuje hře na klavír profesionálně, či jen amatérsky, pro radost. Musí být především všestranný a umět zahrát rozmanité hudební žánry, od vážné po moderní hudbu, včetně zvládnutí základní improvizace. 

 

Zájemci se mohou přihlašovat již teď a mezní termín pro podání přihlášky je  9.1.2015. Více informací naleznete na stránce www.pianist.cz.

 
V Deníku se této oblíbené hudební události věnovali v následujícím článku: 
Tisknout stránku
 

Slovo prezidentky

Zuzana Ceralova Petrofova, president of the companyJe mi ctí, že mohu pokračovat v tradici výroby skvělých pianin a klavírů, kterou započal můj prapradědeček již před více než 150 lety. V PETROFU se velmi snažíme, aby naše nástroje přinášely pianistům jen radost a potěšení a nadále svým romantickým, kultivovaným zvukem rozechvívaly srdce milovníků hudby po celém světě.
 
petrof-podpis-small.png
Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová
prezidentka skupiny PETROF
Manažerka roku 2014
Prodej a servis
Evropa a Petrof
Ocenění
 cgČESKÝ GOODWILL 2015  
1. místo v kategorii „TRADICE“  
firma-rokuFIRMA ROKU 2015
České podnikatelské stříbro
 superbrands CZECH SUPERBRANDS 2015
© Copyright 2016    |    PETROF, spol. s r.o    |    Na Brně 1955    |    500 06 Hradec Králové    |    ČESKÁ REPUBLIKA

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.