Domovská stránka Petrof O Petrofu Petrof Aktuality Petrof PETROF mezi Superbrands

PETROF mezi Superbrands

Vyhledat nejbližšího prodejce

PETROF patří mezi Superbrands

Skupina odborníků vybrala firmu PETROF mezi úzkou skupinu společností, které získaly ocenění Superbrands.

Cena Superbrands Award, která  oceňuje značky na základě preferencí zákazníků a názoru odborné poroty, je pro nás důkazem silného povědomí o značce PETROF.

Značky jsou pro udělení tohoto ocenění nominovány na základě odborných kritérií a obchodních výsledků, firmy tedy nemohou o nominaci žádat. O udělení tohoto ocenění rozhoduje na základě spotřebitelského průzkumu, prováděného renomovanou agenturou GFK, expertní skupina, která firmy nominuje a hodnotí. Je tvořená odborníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti brand marketingu, zástupci profesních organizací, špičkovými kreativci a význačnými experty na oceňování značek.

Značku PETROF se snažíme dlouhodobě nejen udržovat, ale take rozvíjet. Tak, aby si za ní lidé představili kromě piana i 150 let tradice, český um, zručnost a zkušenosti našich řemeslníků a hlavně krásné nástroje, na které je radost hrát. Ocenění si velmi vážíme, dokládá totiž, že je naše snaha vidět.

Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka firmy PETROF, s diplomem Superbrands
Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová, prezidentka firmy PETROF, s diplomem Superbrands
Mgr. Zuzana C. Petrofová přebírá ocenění pro značku PETROF od zástupce Superbrands ČR
Mgr. Zuzana C. Petrofová přebírá ocenění pro značku PETROF od zástupce Superbrands ČR

Co je program Superbrands

Tento program odstartoval před 20 lety ve Velké Británii, v České republice byl právě zahájen jeho třetí ročník. Od počátku měl jasný záměr: poskytnout zákazníkům přehled o významných značkách, které ovlivňují jejich každodenní životy. Program měl jasný cíl: uvést do středu pozornosti mimořádně silné značky a prezentovat příklady pro účastníky trhu, kteří by se rádi rozvíjeli a učili. Od té doby se tento program stal populárním na celém světě a dnes je cena Superbrands Award uznávána jako speciální ocenění v 88 zemích na pěti kontinentech. Komise Brand Council má klíčovou roli a odpovědnost v každé zemi, která se programu účastní. Organizátoři soutěže proto vybírají pro tuto roli jen vysoce uznávané odborníky, a to na základě přísného výběrového procesu. Oceněné značky získají právo používat prestižní ocenění, zlatou plaketu Superbrands.
PETROF_Superbrands_award
Tisknout stránku
 

Slovo prezidentky

Zuzana Ceralova Petrofova, president of the companyJe mi ctí, že mohu pokračovat v tradici výroby skvělých pianin a klavírů, kterou započal můj prapradědeček již před více než 150 lety. V PETROFU se velmi snažíme, aby naše nástroje přinášely pianistům jen radost a potěšení a nadále svým romantickým, kultivovaným zvukem rozechvívaly srdce milovníků hudby po celém světě.
 
petrof-podpis-small.png
Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová
prezidentka skupiny PETROF
Manažerka roku 2014
Prodej a servis
Evropa a Petrof
Ocenění
 cgČESKÝ GOODWILL 2015  
1. místo v kategorii „TRADICE“  
firma-rokuFIRMA ROKU 2015
České podnikatelské stříbro
 superbrands CZECH SUPERBRANDS 2015
© Copyright 2016    |    PETROF, spol. s r.o    |    Na Brně 1955    |    500 06 Hradec Králové    |    ČESKÁ REPUBLIKA

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.