Domovská stránka Petrof O Petrofu Petrof Aktuality Petrof Na konzervatoř J. Ježka putovaly klavíry PETROF

Na konzervatoř J. Ježka putovaly klavíry PETROF

Vyhledat nejbližšího prodejce
Paní Dagmar Petrofová, jednatelka PETROF Pianosalonu, u klavírů PETROF zakoupených konzervatoří.
Paní Dagmar Petrofová, jednatelka PETROF Pianosalonu, u klavírů PETROF zakoupených konzervatoří.

Pěkný dárek pod stromeček si pořídila Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze. A to dárek ne jen tak ledajaký. Tři krásné kousky klavírů z dílny firmy PETROF, které si osobně byli přehrát a vybrat zástupci školy v průběhu měsíce prosince přímo v továrně. Do Prahy tak těsně před svátky putovaly dva modely P 194 Storm a jeden PETROF P III. Vzhledem k podmínkám, v nichž jsou nástroje umístěny, bylo nutné zabudovat do nich navíc zvlhčovače vzduchu, které se postarají o zachování optimální vlhkosti okolního prostředí.

„Nástroj má krásnou barvu zvuku, úplně to při hře inspiruje. Žáci jsou také nadšení.“, zhodnotila právě zakoupený klavír zástupkyně ředitele Mgr. Jitka Farkašová.

Pro PETROF Pianosalon s.r.o. stejně tak jako pro firmu PETROF je velmi potěšující, že pro účely výuky na této věhlasné konzervatoři byla zvolena právě česká piana. „Je naším přáním a cílem, aby se studenti v České republice učili hře na klavír na nástrojích tradiční české výroby. Loni jsme oslavili již 150 let“, říká s hrdostí v hlase jednatelka PETROF Pianosalonu Dagmar Petrofová a vzkazuje „Konzervatoři přejeme mnoho úspěchů a nadaných i spokojených studentů“.

Mgr. Jitka Farkašová, zástupkyně ředitele Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka
Mgr. Jitka Farkašová, zástupkyně ředitele Konzervatoře a VOŠ Jaroslava Ježka
Tisknout stránku
 

Slovo prezidentky

Zuzana Ceralova Petrofova, president of the companyJe mi ctí, že mohu pokračovat v tradici výroby skvělých pianin a klavírů, kterou započal můj prapradědeček již před více než 150 lety. V PETROFU se velmi snažíme, aby naše nástroje přinášely pianistům jen radost a potěšení a nadále svým romantickým, kultivovaným zvukem rozechvívaly srdce milovníků hudby po celém světě.
 
petrof-podpis-small.png
Mgr. Zuzana Ceralová Petrofová
prezidentka skupiny PETROF
Manažerka roku 2014
Prodej a servis
Evropa a Petrof
Ocenění
 cgČESKÝ GOODWILL 2015  
1. místo v kategorii „TRADICE“  
firma-rokuFIRMA ROKU 2015
České podnikatelské stříbro
 superbrands CZECH SUPERBRANDS 2015
© Copyright 2016    |    PETROF, spol. s r.o    |    Na Brně 1955    |    500 06 Hradec Králové    |    ČESKÁ REPUBLIKA

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nezbytné pro fungování webu.